Zaawansowany warsztat szkoleniowy dla nauczycieli

Praktyka i nauczanie z poziomu Junior Intermediate - powiązania między sylabusami - dla nauczycieli ze stopniem min. Introductory II

Prowadzi: David Meloni (Senior Advanced II) - nauczyciel z Florencji

8 - 10 czerwca '18 (pt.-nd.)
Kraków

Warsztat poświęcony jest zagadnieniom dydaktycznym związanym głównie z sylabusami Junior Intermediate (ew. Senior Intermediate) - wszystkie poziomy. Adresowany jest do zaawansowanych praktykujących, którzy jednocześnie są nauczycielami z certyfikatem min. Introductory II. Dzięki temu uczestnicy z odpowiednio zaawansowaną praktyką będą mieć niepowtarzalną okazję uczestniczenia w zajęciach prowadzonych na odpowiadającym im poziomie.

Zaprosiłam do współpracy młodego nauczyciela z Florencji - Davida Meloni - który posiada unikatowy w skali świata ceryfikat Senior Advanced I. Co więcej - z uwagi na swój młody wiek ma w swojej bieżącej praktyce wszystkie zaawansowane pozycje z sylabusa Advaned. David jest człowiekiem skromnym, co pozwoliło na organizację kameralnego warsztatu (max. 35 os.) w cenie, która odpowiada realiom ekonomicznym Polski. Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim - przekład na polski tylko przy demonstracjach.

Zaawansowany nauczyciel, przystępna cena, kameralne grono uczestników o odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania - wszytkie te czynniki tworzą środowisko, w którym zaawansowani nauczyciele będą mogli rozwijać swój warsztat nauczycielski oraz praktykę własną. To unikalna szansa - wykorzystajcie ją! Od jej powodzenia zależy czy pojawi się ponownie...

Zapraszam,
Katarzyna Pilorz

Program warsztatu (12 godzin praktyki):
Pt.: 17.00-19.00
Sb.: 9.00-12.00/ 15.00-19.00
Nd.: 9.00-12.00

Koszt: 
* Członkowie SJIP: 180 EUR
* Nie- członkowie SJIP: 200 EUR

Zapisy:
* trwają do 20 maja - w miarę wolnych miejsc!!!
* odbywają się e-mailem wraz z wpłatą zaliczki: 50 EUR osobiście, lub przelewem na konto:
PL69 2490 0005 0000 4001 0009 6300
Katarzyna Pilorz, konto EUR
SWIFT/BIC ALBPPLPW 
tytuł: Meloni
* dane kontaktowe w dziale kontakt (numer konta bankowego inny)
* max. ilość uczestników - 25 osób.
 

Kolejny warsztat z Davidem Meloni: 5-7 października 2018 - średniozaawanowany warsztat dla nauczycieli min. Introductory oraz osób w trakcie treningu. 

David Meloni:

Rozpoczął praktykę jogi IYENGARA® w 1996 roku.
Od 2003 regularnie przyjeżdża do Puny w Indiach, aby studiować w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute; gdzie odbierał nauki od Guruji B.K.S. Iyengara a obecnie od jego dzieci Geety and Prashanta.
Jest członkiem komisji egzaminacyjnych Włoskiego Stowarzyszenia jogi IYENGARA® "Light On Yoga Italy". W latach 2009-2014 pełnił funkcję Prezesa Włoskiego Stowarzyszenia jogi IYENGARA®.
W 2013 otrzymał z rąk B.K.S. Iyengara dyplom nauczycielski stopnia Advanced Junior level II.
W styczniu 2018 otrzymał z rąk Geety S. Iyengar dyplom nauczycielski stopnia Advanced Senior level II.
Jest dyrektorem IYENGAR® YOGA Rahasya Center - Florence - Italy, gdzie obecnie uczy.
Prowadzi treningi nauczycielskie oraz seminaria w różnych miastach Włoch oraz w innych krajach.