Odnawiamy studio na nowy rok szkolny

Dwa tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/17. Szkoła jogi jest przygotowana do tego doskonale - pomalowaliśmy salę i przebieralnię, pomoce do jogi czekają czyste na uczestników zajęć. Miło nam również oznajmić, że przyjęliśmy do grona prowadzących nową osobę - Agnieszkę Świątkiewicz.

Oferta też jest już gotowa. Każdy - niezależnie od stopnia zaawansowania - powinien znaleść w niej coś dla siebie.

Plan zajęć

Początkujący mają do wyboru trzy różne rodzaje kursów jogi:
  • wstępny
  • dwumiesięczny
  • trzymiesięczny
Dwa pierwsze z nich zaczynają się już we wrześniu. Od października rusza nowa - popołudniowa edycja kursu dwumiesięcznego oraz kurs trzymiesięczny. Zapisy już otwarte!!!

Średniozaawansowani - jak do tej pory - mogą liczyć na regularne zajęcia w planie - cztery tygodniowo.

Wracamy do prowadzenia klas dla pań w ciąży. Zapisy w toku - grupa zostanie uruchomiona od października.

Warsztaty i szkolenia

Zapraszamy na dwie edycje mini-warsztatów - które poprowadzę jesienią w Katowicach (Jga Życia) i w Rzeszowie (Szkoła Jogi Aldony Florkiewicz). Z drugim odcinkiem warsztatów łączących praktykę asan z joga sutrami odwiedzę w październiku Wrocław (Fabryka Energii).

W listopadzie planujemy rozpoczęcie trzyczęściowego cyklu warsztatów poświęconych praktyce kobiecej. Zaczniemy od praktyki w czasie ciąży, kolejne dotyczyć będą praktyki po porodzie oraz wspierającej zajście w ciążę roli asan.

Dla nauczycieli jogi przygotowaliśmy szkolenia przygotowujące do egzaminu Junior I oraz Junior II/III. Jeszcze we wrześniu odiwedzi nas nauczyciel z Florencji - David Meloni. Poporowadzi warsztaty tylko i wyłącznie dla nauczycieli Intermediate.

A na razie kończymy część urlopowa wakacji - czyli szykujemy się do poprowadzenia Letniego laboratorium jogi nad morzem. Zapraszamy już za rok na kolejną edycję w Jastrzębiej Górze.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Katarzyna Pilorz

Powrót do archiwum