Lato i jesień pełne wrażeń

Czerwiec już powoli dobiega końca. Jak co roku zapraszamy nadal - do końca lipca - na zajęcia jogi do naszego studia. Plan zajęć będzie nieznacznie okrojony. Szczegóły opublikujemy w dziale oferta wkrótce. W sierpniu szkoła będzie nieczynna. Zapraszamy ponownie od 1 września.

Oferta letnich warsztatów jogi:

Pod koniec lata tradycyjnie zapraszamy nad Bałtyk - na wakacje z jogą. W tym roku organizujemy dwa turnusy pod koniec sierpnia, kiedy nadmorskie miejscowości powoli się wyludniają:

20-26 sierpnia | Letnie laboratorium jogi nad morzem - turnus I
27 sierpnia - 2 września | Letnie laboratorium jogi nad morzem - turnus II

Zapisy w toku - nie zwlekajcie - warsztaty mają bardzo kameralny charakter!

Warsztaty kobiece:

23-24 września | Menopauza - co joga ma do zaoferowania paniom w wieku 50+

Po tegorocznym (rok szkolny 2016/17) cyklu warsztatów kobiecych poświęconych zagadnieniom związanym z kobiecą płodnością (zajście w ciążę/ ciąża/ połóg) stało się dla mnie jasne, że cykl ten warto rozwinąć również o te związane z okresem przekwitania. Część problemów dotykających kobiety w czasie premenopauzy i samej menopauzy to wynik zaniedbań z okresu ciąży i połogu. Jak zatem pomóc sobie właściwą praktyką jogi w eliminowaniu ich, kiedy ciało kobiety modulowane jest przez inne stężenia hormonów? Temu zagadnieniu chciałam poświęcić warsztaty weekendowe. W części praktycznej posiłkować się będę metodą pracy z ciałem powstałej na bazie praktyki metody IYENGARA (R) - The felt sens method (R), której autorką jest Jaki Nett.

Uzupełnieniem zajęć praktycznych będzie wykład z anatomii i fizjologii porodu poprowadzony przez znakomitą badaczkę fenomenu kobiecej płodności - dr Annę Ziomkiewicz.

Warsztaty z Davidem Meloni (Senior Advanced):

Od września zeszłego roku współpracujemy z nauczycielem o zaawansowanym stopniu nauczycielskim z Florencji. David Meloni właśnie w długi weekend czerwcowy poprowadził warsztaty jogi dla nauczycieli. Do tej pory były to warsztaty dla nauczycieli o średniozaawansowanym stopniu nauczycielskim. Tym razem w październiku zapraszamy na warsztaty z tym wyjątkowym prowadzącycm, które będą mieć bardziej otwartą formułę. Zarezerwujcie zatem poniższe terminy:

13-15 września | Średniozaawansowany warsztat szkoleniowy dla nauczycieli i osób w treningu nauczycielskim
8-10 czerwca | Zaawansowany warsztat szkoleniowy dla nauczycieli Intermediate

Zyczymy sobie i Wam słonecznych wakacji, z udziałem maty do jogi (w użyciu :-))


Z serdecznymi pozdrowieniami,
Katarzyna Pilorz

Powrót do archiwum