Plany na wakacje i nowy rok szkolny!

Wakacje... My jak co roku miesiące letnie spędzamy z jogą nad polskim Bałtykiem na najdalej położonym na północ fragmencie lądu. Tym razem zapraszamy Was tam w aż TRZECH różnych terminach::

12-18 sierpnia Letnie laboratorium jogi nad morzem - turnus I
19-25 sierpnia Letnie laboratorium jogi nad morzem - turnus II
26 sierpnia - 1 września Letnie laboratorium jogi nad morzem - turnus III


Czy wiecie, że nasze "Letnie laboratorium jogi nad Bałtykiem" organizujemy już od 12 lat? Rok w rok w tym samym pensjonacie - Willi Jantar w Jastrzębiej Górze. 
Obserwujemy jak to miejsce zmienia się na lepsze. Kilka lat temu ten modernistyczny budynek przeszedł gruntowny remont. Pokoi jest mniej za to standard jest znacznie wyższy. Mamy więc tu do dyspozycji 10 pokoi z autorskim wystrojem, klimatyczną jadalnię z kominkiem, saunę oraz - najważniejsze - w pełni wyposażoną salę do jogi z podgrzewaną podłogą. Wszystko to tylko 200 m. od plaży. Zapraszamy Was do tego wyjątkowego miejsca!

Warsztaty z Davidem Meloni (Senior Advanced):

Zaledwie trzy miesiące temu David Meloni, którego będziemy gościć już po raz czwarty, otrzymał z rąk Geety Iyengar stopień nauczycielski Senior Advanced II. Tym samym ranga dyplomu Davida została podniesiona o jeden stopień, czyniąc go jedyną osobą (bodaj w historii), która legitymuje się tym stopniem.

Warsztaty z Davidem to niepowtarzalna okazja do spotkania nauczyciela o autentycznej zaawansowanej praktyce. Kontakt z nim utwierdza w pewności, że te wszystkie trudne pozycje są do wykonania. David dzięki swoijej oddanej i wytrwałęj praktyce pod okiem samego Gurujiego wypracował klarowną metodologię (bliską memu sercu ;-)) wprowadzania do pozycji krok po kroku. 

Zarezerwujcie zatem poniższe terminy:

8-10 czerwca Zaawansowany warsztat szkoleniowy dla nauczycieli min. INTRO
5-7 października | Średniozaawansowany warsztat szkoleniowy dla nauczycieli i osób w treningu nauczycielskim

 

Mam już gotową ofertę szkoleniową na nadchodzący rok szkolny 2018/19.

Szkolenie nauczycielskie do egzaminu Junior Intermediate I/ II 

Po rocznej przerwie wznawiam je w Krakowie. Jak zwykle częścią tego szkolenia będzie cykl warsztatów kobiecych, który odbędzie się (uwaga!!!) we Wrocławiu.
Poziom Intermediate na drodze kształcenia nauczycieli w metodologii iyengarowskiej to zmiana jakościowa w stosunku do poziomu Introductory. Ponieważ mamy aż trzy pod-poziomy w ramach tego segmentu - za każdym razem wkraczamy w nowy rewir i owa jakościowa zmiana zyskuje nowy wymiar. Dlatego przygotowując szkolenia Intermediate oddzielam od siebie poszczególne pod-poziomy gwarantując poruszanie się w obrębie specyficznych zagadnień np.: na poziomie pierwszym - fragmentem szkolenia jest nauka postępowania z paniami w ciąży. I tym razem nie jest inaczej. 
 

Roczny kurs doskonalący 

To będzie absolutną nowość - kurs organizowany jest we współpracy z Joga Życia w Katowicach 
Do udziału zapraszam wszystkich chcących: 
pogłębić swoją praktykę, 
  • usystematyzować wiedzę o asanach i pranayamach, 
  • poszerzyć repertuar wariantów przy użyciu pomocy do jogi, 
  • dowiedzieć się jak praktykować regularnie w domu,
  • poznać kontekst filozoficzny praktyki jogi.

 
Zapisy na oba cykle szkoleniowe ruszyły - nie zwlekajcie!!!


Z serdecznymi pozdrowieniami,
Katarzyna Pilorz

Powrót do archiwum